Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Informácie

Doprava

Kuriér alebo pošta 3€
nákup nad 33€ zdarma

Platba

Platba na dobierku sa dočasne prerušuje. Prosíme, pre ochranu svojho zdravia, využite platbu vopred prevodom. Ďakujeme za pochopenie. 

Garancia

vrátenia peňazí, ak nebudete spokojní.

 

 

  1. Úvod
  2. Doprava a platba
Doprava a platba

Tovar expedujeme okamžite počas pracovných dní, ak je dostupný skladom. Dostupnosť tovaru je vždy vyznačená pri danom tovare. Objednávky do 12:00 odchádzajú zväčša v ten istý deň (po-pia) a doručujú sa na nasledovný pracovný deň. Obslúžime Vás bez zbytočného čakania.

Cena dopravy

  • Zásielka kuriérom v cene 3€ s DPH. Objednávky nad 33€ doručíme zdarma.
  • Osobné odbery - zdarma.

Doručenie - Kuriér

Na dodanie tovaru po celom Slovensku sa využívajú služby kuriérskych služieb, objednávky sa doručujú v pracovných dňoch. 

Všetky objednávky doručujeme prioritne prostredníctvom kuriéra, ako poistený balík D+1. Doručenie je vždy na nasledujúci pracovný deň po dni odoslania, prípadne aj v sobotu. O doručovaní zásielky sa zákazník dozvie prostredníctvom SMS správy, ktorú kuriér zasiela na telefónne číslo, ktoré zákazník zadal pri vyplnení objednávky.

Sledovanie zásielky - Stav zásielky je možné sledovať alebo preveriť prostredníctvom linku na zásielku, pričom podrobnosti dostane každý zákazník emailom.

Nasledovné možnosti sú možné po dohode:

  • Doručenie kuriérom v Bratislave - iSklad Express kuriér - doručenie je v ten istý deň, ako je deň odoslania (D+0), a to vo večerných hodinách od 16.00 do 19.00 v pracovných dňoch. Ideálne pre zákazníkov, ktorí si tovar objednajú ráno, budú ho mať ešte v ten deň doma.
  • Sobotné doručenie kuriérom DHL po celom SK.

Osobné odbery v Bratislave - dočasne pozastavené odbery od 13.3.2020

Tovar môžete mať ešte v deň objednania, bez platenia dopravy! Pre zákazníkov z okolia Bratislavy ponúkame možnosť osobného odberu tovaru. Možnosť osobného odberu v Bratislave vyberte ako spôsob dopravy - pri objednávke v eShope. Zákazník dostane SMS avízo na vyzdvihnutie. Tovar je pripravený na vyzdvihnutie prednostne, v deň objednania, v pracovných hodinách je to bežne aj do hodiny. Pripravený čaká na vyzdvihnutie jeden týždeň, potom je objednávka stornovaná. Poplatok za stornovanie pripravenej a nevyzdvihnutej objednávky je 3€ s DPH.

  • Adresa pre osobné odbery - iSklad, Golden City, Stará Vajnorská 11, Bratislava, počas 8 - 18.00 v pracovných dňoch. Link na Google Maps. Overovací PIN kód cez SMS.

Platba - dobierky sú od 16.3.2020 dočasne pozastavené, platba iba vopred

  • Prosíme o strpenie a pochopenie aktuálnej situácie, vzhľadom na to, že je dôležité minimalizovať osobný kontakt, dočasne zastavujeme možnosť platby na dobierku.
  • Platba na dobierku +1€ - Tovar je možné uhradiť priamo pri preberaní tovaru - na dobierku kuriérovi alebo na pošte.
  • Platba vopred bankovým prevodom - bez doplatku - IBAN SK7283300000002301527497

Ak si zvolíte platbu vopred, budú vám v okamžite po odoslaní objednávky zaslané platobné údaje. Tovar bude odoslaný okamžite po jej pripísaní na účet, prípadne po zaslaní výpisu o platbe emailom. 

(Platba vopred vkladom na účet: Je spoplatnená podľa cenníka banky, na pobočke. Tento spôsob neodporúčame. Detto platba poštovou poukážkou.)

Objednávky do ČR a do zahraničia

Tieto prijímame výhradne emailom (nie objednávkou v eshope) a zasielame po dohode a odsúhlasení dopravy so zákazníkom.

Táto webstránka používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

Zásady ochrany osobných údajov (GDPR). Copyright © 2018 rastucestolicky.sk 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk