Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Informácie

Doprava

Kuriér alebo pošta 3€
nákup nad 33€ zdarma

Platba

Platba na dobierku sa dočasne prerušuje. Prosíme, pre ochranu svojho zdravia, využite platbu vopred prevodom. Ďakujeme za pochopenie. 

Garancia

vrátenia peňazí, ak nebudete spokojní.

 

 

  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Ako rodičia malých detí sme prirodzene sami riešili aj stolovanie našich malých ratolestí. Chceli sme, aby boli deti účastné stolovania čím skôr a viedli sme ich k samostatnému nakŕmeniu sa. Naše prvé kroky viedli samozrejme k bežným jedálenským stoličkám na kŕmenie, ktoré sú bežne dostupné v každom obchode.

Čoskoro sme však zistili, že máme doma obrovskú detskú stoličku, ktorá nám po pár mesiacoch už bude zbytočná. Veľkú stoličku s pultíkom na kŕmenie dieťa využije nanajvýš rok. Staršie dieťa sa už môže skúšať nielen samé kŕmiť, ale má ambíciu do stoličky samé aj vyliezť, či zliezť. A tak sme sami prišli k niečomu, čo sa volá rastúca stolička a chceme tento koncept ponúknuť aj vám.

Náš eshop sa preto špecializuje na rastúce stoličky. Ponúkame riešenia pre každé dieťa, maminu aj peňaženku. Cenovo dostupnejšie nemecké značky Hauck a Roba, či najvyššia kvalita v podobe tradičnej českej značky Jitro.

Výrobcovia sa líšia nielen cenou, ale aj farebnými kombináciami, či dostupným príslušenstvom. Všetci výrobcovia v našom sortimente však ponúkajú kvalitné remeselné spracovanie a masívne drevo. Veríme, že si vyberiete aj vy.

Tím Rastúcestoličky.sk

Táto webstránka používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

Zásady ochrany osobných údajov (GDPR). Copyright © 2018 rastucestolicky.sk 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk