Doprava

Kuriér alebo pošta 3€

Doprava nad 33€ zdarma

Osobný odber zdarma

Platba

Platba na dobierku 1€

alebo vopred zdarma

 

Doprava zdarma

Garancia 
vrátenia peňazí

 

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 33€
doprava zdarma

 

Osobný odber

V Bratislave
osobný odber

 

NAJPREDÁVANEJŠÍ

 

 


O nás
O nás

Ako rodičia malých detí sme prirodzene sami riešili aj stolovanie našich malých ratolestí. Chceli sme, aby boli deti účastné stolovania čím skôr a viedli sme ich k samostatnému nakŕmeniu sa. Naše prvé kroky viedli samozrejme k bežným jedálenským stoličkám na kŕmenie, ktoré sú bežne dostupné v každom obchode.

Čoskoro sme však zistili, že máme doma obrovskú detskú stoličku, ktorá nám po pár mesiacoch už bude zbytočná. Veľkú stoličku s pultíkom na kŕmenie dieťa využije nanajvýš rok. Staršie dieťa sa už môže skúšať nielen samé kŕmiť, ale má ambíciu do stoličky samé aj vyliezť, či zliezť. A tak sme sami prišli k niečomu, čo sa volá rastúca stolička a chceme tento koncept ponúknuť aj vám.

Náš eshop sa preto špecializuje na rastúce stoličky. Ponúkame riešenia pre každé dieťa, maminu aj peňaženku. Od cenovo najdostupnejších nemeckých značiek Hauck a Roba, cez tradičneho českého výrobcu Jitro, ktorý ponúka najlepší pomer cena/výkon až po prémiové značky.

Výrobcovia sa líšia nielen cenou, ale aj farebnými kombináciami, či dostupným príslušenstvom. Všetci výrobcovia v našom sortimente však ponúkajú kvalitné remeselné spracovanie a masívne drevo. Veríme, že si vyberiete aj vy.

Tím Rastúcestoličky.sk